Girişimcilikte Temel Prensipler - Mehmet Naci Efe - Umuttepe Yayınları

%
95
İNDİRİM
9786055100810
%
95
İndirim
200.00 TL
10.00 TL
100+ üzeri stokta Hızlı Gönderi!
Kargo Bilgisi

350TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Girişimcilikte Temel Prensipler - Mehmet Naci Efe - Umuttepe Yayınları

10 Ocak 1972de Ağrının Hamur ilçesinin Adımova köyünde doğan Mehmet Naci EFE orta ve lise öğrenimini Manisada tamamlayıp Elazığ Üniversitesi Fizik Bölümünü kazandı. Beykent Üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon Bölümü (MBA) ve Beykent Üniversitesi İşletme (Phd) Doktorası yaptı.

1990 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesine katılan Mehmet Naci EFE; Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Su Altı Taarruz (SAT) ekibinde görev yaptı. Görevi süresince yurtiçi ve yurtdışında barışı koruma ve kollama görevlerinde bulunmuş olup, 1993-1997 yılları arasında Bosnada Barışı Koruma Birliğinde görev almış, birçok takdirname ve başarı belgesine layık görülmüştür.

1999 yılın da sivil hayata, TSK misyonu ile elde ettiği bilgi, beceri, deneyim ve disiplinden istifade ederek Özel Güvenlik sektörünün ilk firmalarından biri olan Ekol Grup şirketlerini kurmuştur. Şirketler grubu içerisinde; Özel Güvenlik Hizmeti, Eğitim ve Danışmanlık, Teknolojik Destek ve Elektronik, Alarm izleme Merkezi, Poligon işletimi ve Yapımı, Sürücü Kursu, Temizlik, Bahçivanlık, OSGB, İlk Yardım Eğitim Merkezi, Yönetim ve Organizasyon alanlarında hizmet veren toplamda on şirket bulunmaktadır. Türkiyede 9 bölgede şubesi olan Ekol Grup, 81 ilde hizmet vermektedir. Güvenlik Sektöründe yurt dışına açılan ilk yerli firma olan Ekol Grup hâlihazırda İngiltere, Dubai, Çin, Katar, Suudi Arabistan, Vietnam ve Endonezya olmak üzere 7 ülkede faaliyet göstermektedir.

Yrd.Doç.Dr. Mehmet Naci EFE, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD), Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) gibi sivil toplum örgütlerine üyeliğinin yanı sıra, Adaleti Savunanlar Derneğinde (AS-DER) Başkan Yardımcılığı vazifesini de yürütmektedir.

Halen Ekol Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatını sürdüren Yrd.Doç.Dr. Mehmet Naci EFE, İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Sayfa:
168 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
16.50x23.50 cm
Basım Yılı:
Ekim 2016
Barkod:
9786055100810
Son Gezdikleriniz