Sherlock Holmes’un Gölgeleri - Kolektif - Bilge Karınca Yayınları

%
30
İNDİRİM
9786055642754
%
30
İndirim
70.00 TL
49.00 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Sherlock Holmes’un Gölgeleri - Kolektif - Bilge Karınca Yayınları

Dünya polisiye edebiyatının en bilinen; en akıllı ve ölümsüz kahramanı kimdir sorusuna verilecek cevap, elbette ki Arthur Conan Doyleun harikulade kahramanı özel dedektif Sherlock Holmes olacaktır.  Osmanlı Padişahı Sultan 2nci Abdülhamidin de tutkunu olduğu Sherlock Holmes maceraları, Sultanı öylesine etkilemiştir ki, Abdülhamid bu etkinin sebebiyle kahramanının yaratıcısını yani Conan Doyleu Türkiyeye davet etmiş, onuruna ziyafet vermiş ve Doylea bir de onur madalyası hediye etmiştir.

Tüm dünyada; Sherlock Holmes’un maceralarını ilk defa okuyan dünkü hayran kitlesinde görülen heyecanı, bugün de yani günümüz Doyle okurlarında da görmek mümkün.

Bilge Karınca Yayınevi adıyla bugüne kadar Conan Doyle’un orijinal (eksiksiz tam metin olarak) altı Sherlock Holmes kitabını yayınlamıştık. Bu çalışma ile türe ve türün (polisiye edebiyatının) tutkunlarına dokuz usta kalemden gizem, heyecan, merak dolu ve birbirinden güzel dokuz polisiye hikaye sunuyoruz. Bu antoloji büyük bir titizlikle seçilmiş ve çevirmenin de akıcı Türkçesiyle siz polisiye tutkunlarına kazandırılmıştır. Büyük bir keyifle okuyacağınıza inanıyoruz.

Yazar:
Sayfa:
243 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Mart 2015
Barkod:
9786055642754