Sissoylu: Kanun Alaşımı - Brandon Sanderson - Akıl Çelen Kitaplar

%
33
İNDİRİM
9786257586191
%
33
İndirim
65.00 TL
43.55 TL
3 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Sissoylu: Kanun Alaşımı - Brandon Sanderson - Akıl Çelen Kitaplar

Sissoylu Üçlemesinde yaşanan olayların ardından üç yüz yıl geride kaldı ve hem bilimde hem de teknolojide önemli gelişmeler yaşandı.  Trenleri, elektrik enerjisi ve hatta yeni yeni boy göstermeye başlayan gökdelenleriyle, Scadrial artık modern zamanların eşiğinde.

Ancak tüm bu heyecan verici gelişmelere rağmen, büyü bu dünyanın kaderine etki etmeye devam ediyor. Yabanlar adı verilen uzak diyarlarda adalet ve düzen sağlamaya çalışanlar için, Allomansi ve Ferusimya âdeta vazgeçilmez.

Bu kişilerden biri, Allomansi ile metalleri İten ve arzu ettiğinde, daha ağır ya da hafif olabilmek için Ferusimya kullanan Waxillium Ladrian ve o, az rastlanan bir Çiftsoylu. Yabanlarda geçen yirmi yılın ardından, Wax şimdi silahlarını kaldırmak ve soylu bir Evin başındaki kişiye düşen zorunlu görevleri üstlenmek zorunda.

Acaba etkileyici yapıları ve iki yanı dizi dizi ağaçlarla süslü ve şık yollarına rağmen, bu şehir Yabanlardan daha tehlikeli bir yer olabilir mi?
 
“Sanderson, bu türün en başarılı yazarlarından biri olduğunu göstermeye devam ediyor.”
Library Journal

“Kısmen Sherlock Holmes kısmen X-Men olarak adlandırılabilecek bu roman, okuyucularına heyecan dolu bir okuma vadediyor.”
Publishers Weekly

Sayfa:
288 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
14.00x21.00 cm
Basım Yılı:
Ocak 2022
Barkod:
9786257586191