Uluslararası Bankacılık ve Finans Sistemi - Meltem Keskin - Astana Yayınları

%
10
İNDİRİM
9786055010737
%
10
İndirim
200.00 TL
180.00 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Kargo Bilgisi

500TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi

Uluslararası Bankacılık ve Finans Sistemi - Meltem Keskin - Astana Yayınları

Uluslararasıbankalar,ülkelerarasındaticaret,sermayeakışları,küreselpiyasalardaalternatifyatırımarayışlarıilerisklerve getirilerideğerlendirerekküreselleşenfinanssistemininüretkenalanlarındaişlemyapmaktadırlar.

Dışticaretalanındaçalışanişletmelermallarınızamankaybetmedensatmakveyerlerineulaştırmakzorundadırlar.Durum böyle olunca da çağın ilerisinde olmak durumunda olan ve yenileşme potansiyeli taşıyan uluslararası bankalar müşteri talebinehızlacevapverirkenbilgiteknolojiveyenilikçifikirlerikullanmakdurumundadırlar.

Finansalsistemininenönemiunsurubankalardır.Bankacılıksistemininuyguladığıödemevekredilendirmeyöntemleriile uluslararası ticarete ivme kazandırmaktadırlar. Günümüzde uluslararası bankacılık sistemi gelişerek değişimini sürdürmektedir.

Hızlaküreselleşenfinanssistemiiçerisindeyaşananyoğunrekabetbankalarıbilgiteknolojisinikullanarakuluslararasıödeme sistemlerindeçeşitlendirmeyeyönlendirmiştir.Uluslararasıbankacılık,finansalsistemdekietkinvegüçlülüğünüsürdürmek içindenetlemevedüzenlemeyeilişkinevrenselstandartlarlauyumiçindeyenilikçiçalışmalaradevametmektedirler.

Bukitapta,uluslararasıbankalarınçalışmayöntemleriilebubankalarınuluslararasıticaretevefinansalsistemeetkileri incelenmiştir.

Yazar:
Sayfa:
236 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Mart 2020
Barkod:
9786055010737