Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobiler - Rıfat İraz - Çizgi Kitabevi Yayınları

%
10
İNDİRİM
9789758677474
%
10
İndirim
34.00 TL
30.60 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobiler - Rıfat İraz - Çizgi Kitabevi Yayınları

Yaratıcılık ve yenilikçilik son yıllarda sıkça kullanılmya başlayan kavramlar arasında yer almaktadır. Yaratıcı olmak ve yenilik yapmak bir girişimcinin en temel özelliklerinin arasında yer almasının yanı sıra, bu özelliklere sahip olan organizasyonlar da kendilerinin hızla değişen şartlara uyarlama ve rekabet üstünlüğü elde etme imkanına kavuşmaktadır.

Günümüzde sürdürülebilir ekonomik kalkınmanın en önemli aracı olarak görülen Kobilerin en önlem özelliği yaratıcı ve yenilikçi bir düşünce sistemine ve girişimciliğine sahip olmalarıdır.Kobilerin sahip oldukları bu misyonu gerçekleştirebilmesi ise, yaratıcılığın temel bir dinamik olarak değerlendirlmesini ve önündeki engellerin kaldırılmasını gerektirmektedir.

Unutulmamalıdır ki; yeni rekabet döneminde hayatta kalabilmek ancak gerçek çığır açıcı fikirlerin oluşumu ve bunların uygulanması ile mümkün olacaktır. Bu temel düşünce ışığında hazırlanan bu kitap; yaratıcılık, yenilik, girişimcilik, Kobiler olmak üzere dört bölümden oluşturmaktadır.

Yazar:
Sayfa:
254 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.50 cm
Basım Yılı:
Şubat 2010
Barkod:
9789758677474