Yaşayan Su Felsefesi - Bülent Uğur Ecevit - Astana Yayınları

%
10
İNDİRİM
9786258045918
%
10
İndirim
70.00 TL
63.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Yaşayan Su Felsefesi - Bülent Uğur Ecevit - Astana Yayınları

YAŞAYAN SU felsefesi yolculuğumuzdaki bilgilerimizi sizlerle de paylaştık. Bir sorumluluğu yerine getirdik. Buradaki bilgiler okyanuslar içerisinde bir damla, çölde ise bir kum tanesi kadar bile olmayabilir. Yeni bakışlara, yeni bilgilere her zaman açığız. Bilmenin imkansızlığını biliyoruz ama arayışımız sonsuz. 

YAŞAYAN SU ile birlikte yaradılışı, evreni, uzayı, astrolojiyi, insanı, kendimizi, yaşamımızı, doğayı, Hakim Dünya Düzenini (HDD), tarihi, kutsal geometriyi, vorteks matematiği/enerjiyi, kimyayı, biyolojiyi, fiziği, tıbbı, sağlığı, düşünceyi, elektriği, frekansı, manyetizmayı ve birçok konuyu bu kitapta birer başlangıç noktası olarak tüm kesimlerdeki okuyucularımıza sunduk.

Artık sıra sizde. Sorumluluk size geçti. Gerçek gelişim, öğrenme gayreti sırasında araştırırken, sorgularken, düşünürken, yaşarken olur. Bilgi ne yazı ile ne de söz ile ışık hızında karşıya geçmez. Bunun için, ortam ve arzu gerekir, zaman gerekir, kısacası sabır gerekir… İnsan kaybettikçe öğrenir. Lütfen neleri kaybetmekte olduğunuzun farkına varın. 

Bizler YAŞAYAN SU Felsefesinin bir parçası olmaktan dolayı son derece mutluyuz ve umutla geleceğe bakıyoruz. Algılarımız ve düşüncelerimiz rutin ve gündelik kaygıların ve söylemlerin üzerinde. Suyu seven suya saygı duyan bütün insanlık bizim grubumuzun potansiyel paydaşı. 

Suyu sevmek; kendini sevmek, kendini bilmektir.

Su gibi aziz olun.

Sayfa:
138 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
2023
Barkod:
9786258045918