Zaman Dilimleri Ajandası - Cal Newport - Metropolis Yayınları

%
17
İNDİRİM
9786057102140
%
17
İndirim
450.00 TL
373.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kargo Bilgisi

500TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi

Zaman Dilimleri Ajandası - Cal Newport - Metropolis Yayınları

Zaman Dilimleri Ajandası’nın temelinde zamanı dilimlere ayırma denen basit fakat etkili bir yöntem var. Pek çok insan günlük mesaisini toplantılardan, e-postalardan ve anlık mesaj¬lardan arta kalan zaman kırıntılarında yapılacaklar listesindeki işleri halletme¬ye çalışarak geçiriyor. Zaman dilimleri sisteminde ise gününüzün her dakikası¬nı nasıl kullanmak istediğinizi önceden belirliyorsunuz. Genel olarak “verimli olmak” için çabalamaktan ziyade zamanınızı dilimlere ayırıp bu dilimlere de belli işler atıyorsunuz. Bu şekilde işleri değil zamanı yönetmeye başlayarak gün içinde yaptığınız faydalı iş miktarını muazzam derecede artırabiliyorsunuz. Ayrıca programınızın kontrolünü ele aldığınızı hissettiğinizde kaygınızın da azalmakta olduğunu fark edeceksiniz.
Zaman Dilimleri Ajandası’nın hedefi şu: günlük mesai¬niz boyunca zamanınızı ve dikkatinizi azami düzeyde işlerinize ayırabilmenizi sağlamak. Siz ne yapmanız gerektiğini zaten biliyorsunuz. Bu ajanda yapmanız gerekenleri hayal edemeyeceğiniz kadar verimli ve bilinçli bir şekilde yapma¬nıza yardımcı olacak.
Pürdikkat ve Dijital Minimalizm adlı kitaplarıyla tanınan Cal Newport’un son on beş yılda geliştirdiği kişisel üretkenlik sis¬temi, şimdi Zaman Dilimleri Ajandası formunda herkesin kullanımına açık. 

Yazar:
Sayfa:
216 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
22.50x24.00 cm
Basım Yılı:
Mayıs 2024
Barkod:
9786057102140
Metropolis Yayınları