İsrail ve Siyonizm - Cemal Anadol - Bilge Karınca Yayınları

%
25
İNDİRİM
9786057620545
%
25
İndirim
255.00 TL
191.25 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kargo Bilgisi

500TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi

İsrail ve Siyonizm - Cemal Anadol - Bilge Karınca Yayınları

Asırlardan beri dünya insanlığının; neredeyse en önemli meselelerinden biri olarak gündemini oluşturan bir konudur-Masonluk ve Siyonizm. Gerek dünya siyasetinin ve sosyal hareketlerinin oluşumunda ayrılmaz bir unsur olarak etkinlik gösteren Siyonistler, Masonlar ve Masonların bağlı olduğu ‘Loca’nın esrarengiz yapısı, gerekse de karşı olunmakla birlikte tam anlamıyla bilinmeyen, birilerinin anlayamadan anlatmaya çalıştığı Siyonizm ve Masonluk bu kitapta; araştırılıp incelenmek suretiyle okuyucunun bilgi ve dikkatine sunulmaktadır.
Siyonizm, masonluk, mason locaları ve bu locaların çalışma faaliyetleri, Siyon Protokolları, Dönmelik, Sabetay Sevi, Yahova Şahitleri, Bilderberg Gurup, İsrail Devleti’nin kuruluşu Hamursuz İnanışı, Meşhur Yahudi Devlet Adamları, Politikacılar, Nil’den Fırat’a kadar olan tüm toprakların ele geçirilmesi, 31 Mart Olayı’nda masonların etkisi, Türk Devlet yönetiminde Yahudiler’in etkisi, Sütlüce Suikastı ve bunların yanı sıra Türkiye’yi ve Türk milletini çok yakından ilgilendirip etkileyen, cevabını aradığınız birçok meraklı konu bu kitabın içinde yer almaktadır.
Özellikle şunu vurgulamak isteriz ki; bu kitabın amacı yaşadığı ülkenin bir parçası olan, samimi Yahudi vatandaşlarımızı rencide etmek değildir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bölünmez bütünlüğü ilkesine gönülden bağlı olan bütün vatandaşlarımızı her türlü olumsuzluktan uzak tutarız.

Yazar:
Sayfa:
288 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
2024
Barkod:
9786057620545